nasze nowosci

LASER FRAKCYJNY

Najnowszej generacji LASER FRAKCYJNY Perfectus II

 

Zastosowanie:Zasada działania lasera:

Laser frakcyjny CO2 emituje wiązkę niewidzialnego dla oka światła  o długości fali 10600nm, która pochłaniana jest przez wewnątrz-i zewnątrzkomórkową wodę.

Kiedy energia jest absorbowana przez uwodnioną tkankę, dochodzi do jej odparowania i wytworzenia w tym miejscu strefy koagulacji, dzięki czemu w trakcie zabiegu nie występuje krwawienie.

Dzięki zastosowaniu skanera dochodzi do wytworzenia mikrouszkodzeń w skórze, co powoduje pobudzenie włókien kolagenowych do ich szybszej regeneracji.

 

Dzięki zastosowaniu lasera frakcyjnego CO2 Perfectus II 40W zabieg jest:

 

PIelęgnacja po zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu na skórze pojawia się zaczerwienienie i obrzęk. Może wystąpić pieczenie, świąd, skóra jest napięta i sucha. Stan taki utrzymuje się ok.2-3 dni. Następnie dochodzi do brązowienia okolicy zabiegowej i złuszczania martwego naskórka.

 

Po zakończeniu procesu odnowy komórkowej nie należy opalać w miejscu wykonywania zabiegu skóry ze względu na ryzyko przebarwień świeżo utworzonego naskórka.

 

W zależności od problemu i umiejscowienia zabiegu zaleca się wykonanie od 2-3 zabiegów co 5-6 tygodni!

 

Serdecznie zapraszmy!

 

 

 

 

 

OPALANIE NATRYSKOWE FAKE BAKE

 

Fake Bake jest wiodącym producentem kosmetyków opalających oraz sprzętu do opalania natryskowego w tysiącach salonów na całym świecie. Płyny do opalania natryskowe są dostępne w trzech wariantach, które zawierają różne stężenia specjalnej formuły potrójnie brązującej dihydroksyacetonu (DHA), który wspomagany jest przes izosorbid dimetylu (DMI) oraz erytrulozę. Dzięki doskonałym właściwościom DHA reaguje on z aminokwasami warstwy rogowaciejącego naskórka zamieniając się w moment w barwnik brązujący, który idealnie dopasowuje się do koloru skóry. DMI ułatwia wchłanianie DHA , dzięki czemu pokrycie jest równomierne na skórze, bardziej intensywne i głębsze. Erytruloza stabilizuje barwnik zwiększając przez to jego trwałość. Ta wyjątkowa formuła kosmetyków Fake Bake, zachowuje opaleniznę na dłużej i podtrzymuje jej naturalny wygląd. Dzięki różnym wariantom kolorystycznym preparatów brązujących, jesteśmy w stanie dobraż odpowiedni kolor opalenizny dla każdego klienta, zapewniając mu idealną opaleniznę, dopasowaną do naturalnego odcienia skóry, jak i indywidualnych potrzeb.

 

 

Zalety zabiegu:
-szybki, intensywny i długotrwały efekt zabiegu (świetnie sprawdza się przed ważnymi uroczystościami)
-dopasowuje się do różnych typów karnacji oraz skóry
-kosmetyki pochodzenia naturalnego, nie zawierają parabenów
-zabieg jest szybki i przyjemny, trwa zaledwie 20-30 minut
-zabieg brązujący jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn

 

Cena 100 zł, z peelingiem 120 zł